Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

O spoločnosti

Čo robíme?

Vyrábame a montujeme plastové okná, dvere a zimné záhrady.

Z čoho to robíme?

Z profilov TROCAL renomovanej nemeckej firmy, ktoré patria k najkvalitnejším na trhu. 50-ročná tradícia hovorí sama za seba. Izolačné sklá dodáva slovenská firma Iglass, používame kovanie do okien od firmy Maco, kovanie do dverí od firmy Schüring.

Ako to robíme?

Firemnou filozofiou je výroba na zákazku s dôrazom na maximálne prispôsobenie sa požiadavkám zákazníka. Cenová ponuka – zameranie – výroba – demontáž starých okien (dverí) – montáž nových výrobkov – osadenie vonkajších a vnútorných parapiet – murárske vysprávky – dodávka a montáž žalúzií – dodávka a montáž sieťok proti hmyzu.

Pre koho to robíme?

Najvyššia kvalita špičkových vstupných materiálov, vysoká odbornosť, profesionálna zručnosť všetkých zamestnancov, individuálny prístup k zákazníkovi, schopnosť pružne reagovať na požiadavky zákazníka, vysoká architektonická variabilnosť našich okien zaručujú Vašu najlepšiu voľbu.

Naši zákazníci sú z radov drobných investorov (bytové jednotky), stavebných firiem a prevádzok rôzneho druhu. Výrobky z našej produkcie nájdete v regiónoch východného, stredného a západného Slovenska, ale i v zahraničí, napr. v Rakúsku.

Kde nás nájdete?

Sídlo firmy je v Spišskej Novej Vsi, obchodných zástupcov máme v Poprade, Prešove, Sečovciach a stálych odberateľov v Banskej Bystrici, Nitre, Bratislave, Ružomberku a v Košiciach.

 

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

OBLOK s.r.o. - podmienky použitia - © aton@atonmultimedia.sk | tvorba web stránok
Meno: Heslo: